fotomek fotografia

piątek, 1 stycznia 2016

Bez wyjścia

›
Od pewnego czasu kompletuję już serię zdjęć ,,bez wyjścia", więc zobaczcie co udało mi się upolować. ...

Warszawa

›
Przed Nowym Rokiem miałem przyjemność przez chwilę zwiedzić kilka zakątków Warszawy, było warto. ...

Szczęśliwego Nowego 2016 Roku

›
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2016 Roku.  Dziękuję wszystkim, który tu zaglądają.
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Obsługiwane przez usługę Blogger.