fotomek fotografia
piątek, 1 stycznia 2016
Bez wyjścia
›
Od pewnego czasu kompletuję już serię zdjęć ,,bez wyjścia", więc zobaczcie co udało mi się upolować. ...
Warszawa
›
Przed Nowym Rokiem miałem przyjemność przez chwilę zwiedzić kilka zakątków Warszawy, było warto. ...
Szczęśliwego Nowego 2016 Roku
›
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2016 Roku. Dziękuję wszystkim, który tu zaglądają.
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer