fotomek fotografia
sobota, 20 sierpnia 2016
Kocham Poznań
›
Podczas wakacyjnego sobotniego spaceru po rodzinnym Poznaniu popstrykałem kilka fajnych zdjęć, którymi się z Wami podzielę, miłego oglądani...
Bez wyjścia - kontynuacja
›
Witam, Kolejna edycja zdjęć ,,bez wyjścia", rozpoczynając ten cykl nie myślałem, że spotkam na swojej drodze aż tyle zamurowanych ok...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer