fotomek fotografia

sobota, 20 sierpnia 2016

Kocham Poznań

›
Podczas wakacyjnego sobotniego spaceru po rodzinnym Poznaniu popstrykałem kilka fajnych zdjęć, którymi się z Wami podzielę, miłego oglądani...

Bez wyjścia - kontynuacja

›
Witam, Kolejna edycja zdjęć ,,bez wyjścia", rozpoczynając ten cykl nie myślałem, że spotkam na swojej drodze aż tyle zamurowanych ok...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Obsługiwane przez usługę Blogger.