W dniu 30 sierpnia 2013r. na Torze Poznań odbył się 40-ty Międzynarodowy Poznański Rajd Pojazdów Zabytkowych powiązany z obchodami 90-cio lecia Automobilklubu Wielkopolski. Na imprezie można było podziwiać auta z różnych czasów i różnych marek, najpierw stały w szeregu prezentując swoje wdzięki, a potem na torze rywalizowały między sobą. Bardzo fajne wydarzenie, więcej takich.
piątek, 30 sierpnia 2013
wtorek, 20 sierpnia 2013
Dworzec kolejowy w Grabianowie
I znów temat nieczynnych dworców kolejowych, dzisiaj w miejscowości Grabianowo. Stacja położona jest w powiecie śremskim, w gminie Brodnica, w województwie wielkopolskim i należy do trasy kolejowej nr 369 Czempiń - Śrem, posiada jeden peron. Budynek stacji jest zamieszkały, a ruch kolejowy zakończył się w 1995r.
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Dworzec kolejowy w Manieczkach
Po drodze łączącej Poznań ze Śremem napotkałem na kolejny nieczynny dworzec kolejowy, tym razem w miejscowości Manieczki. Stacja położona jest w gminie Brodnica, powiat śremski, województwo wielkopolskie i stanowi linię kolejową nr 369 Mieszków - Czempiń, posiada jeden peron.
Dworzec kolejowy w Gorzyniu Wlkp.
Kolejne zdjęcia z cyklu dworce kolejowe, tym razem przystanek kolejowy w miejscowości Gorzyń Wlkp. Znajduje się on n trasie linii kolejowej nr 373 Międzychód-Zbąszyń, która otwarta została w roku 1908, a przystanek całkowicie wyłączony został z czynnego ruchu w listopadzie 2005r. Obiekt położony jest w gminie Międzychód, powiat międzychodzki, województwo wielkopolskie. Stacja wyposażona jest w jeden tor główny, jeden tor ładunkowy i jeden peron.
Subskrybuj:
Posty (Atom)






























