sobota, 3 stycznia 2015

Zwierzęce nazwy sklepów

Mam jeszcze kilka tematów z zeszłego roku, jednym z nich są sklepy o nazwach zwierząt. Do kompletu wszechobecnej Biedronki i Żabki brakuje tylko Mrówki, ale nadrobię to wkrótce ;-)







piątek, 2 stycznia 2015

Sylwester 2014

Witam wszystkich w Nowym 2015 Roku. Chciałem bardzo podziękować osobom, które tu zaglądają i życzyć samych słonecznych dni oraz powodzenia w realizacji swoich planów. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie znów kilka tematów to obfotografowania i przedstawienia ich Wam.
Poniżej kilka zdjęć z mojej Sylwestrowej nocy.
Pozdrawiam.













wtorek, 16 grudnia 2014

Lodowe rzeźby

Rzeźby lodowe, które miałem przyjemność oglądać w miniony weekend na Starym Rynku pojawiły się tam już po raz dziewiąty. Wcześniej obejrzałem ,,prawdziwego" świętego Mikołaja, który gościł w naszym mieście prosto z Laponii. Całe miasto gotowe jest już na nadchodzące święta.

























piątek, 24 października 2014

Ramy

Ostatnio miałem okazję być w pracowni zajmującej się oprawianiem obrazów, która mieści się w Poznaniu na ulicy Krauthofera. Pierwszy raz w życiu oprawiano mi obraz i do końca nie wiedziałem jak to się wykonuje. Byłem pod wrażaniem, duży wybór przeróżnych ram i super miła obsługa. Wszystko dokładnie mi wyjaśniono, pracę wykonano profesjonalnie. W czasach cyfrowej fotografii miło było zobaczyć jak malowany obraz, który przed chwilą zwinięty był w rulon, lada moment zawiśnie w pięknej ramie na ścianie.