Poniżej kolejne zdjęcia z cyklu starych opuszczonych domów. Tym razem na taki dom natknąłem się w miejscowości Zielątkowo w okolicach Poznania, a dokładniej Suchego Lasu.
niedziela, 14 września 2014
czwartek, 4 września 2014
Dożynki - święto plonów
W ostatnim czasie miałem przyjemność być na święcie plonów czyli dożynkach we wsi Jabłonna, która to znajduje się w gminie Rakoniewice, przy szosie do Wolsztyna. Podczas świętowania najważniejszy był barwny korowód, na którym prezentowały się przeróżne traktory, kombajny oraz przeróżny sprzęt rolniczy. Wokół głównej ulicy napotkać można było różne śmieszne postacie, które zobaczycie poniżej.
czwartek, 24 lipca 2014
Dworzec kolejowy Mroczeń
Kolejną stacją kolejową, którą napotkałem na swojej drodze to stacja w miejscowości Mroczeń. Położona jest w województwie wielkopolskim, w powiecie kępińskim, w gminie Baranów. Wybudowana została w roku 1912 a zamknięta w 1994 roku, posiadała dwa perony i obsługiwała linie kolejową nr 307 Namysłów- Kępno. Stacja popada w ruinę, tory zostały już zlikwidowane, wewnątrz pozostał stary kaflowy piec.
Subskrybuj:
Posty (Atom)











