Podczas ostatniej pełni księżyca wziąłem do ręki aparat, podpiąłem stary obiekty 80...200 i pstryknąłem parę zdjęć. Fakt, że tak skromnym zakresem obiektywu nie da się mocno ,,ściągnąć" księżyca zmusiło mnie do jego wykadrowania w Lr. Pierwsze zdjęcie jest oryginalne, po za zbliżeniem, drugie natomiast trochę ,,podkręciłem". Efekt poniżej :-)
niedziela, 30 sierpnia 2015
poniedziałek, 17 sierpnia 2015
Błyskawice
W miniony weekend trochę pobłyskało na niebie nad Plewiskami, więc kilka błyskawic udało mi się złapać. Na drugim zdjęciu po lewej stronie widzę twarz z chmur, czy wy też ją widzicie ?
piątek, 1 maja 2015
Rozbitek
Podczas ostatniej wyprawy trasą do Gorzowa Wlkp. natknąłem się dziwne budowle w miejscowości Rozbitek, jest to miejscowość w powiecie międzychodzkim w gminie Kwilcz. Na zdjęciach ruiny zamku oraz zdjęcia budowli, o których nie mam pojęcia. Może ktoś wie co to za budowle ?
Pałac w Pakosławiu
Pakosław to wieś położona w powiecie nowotomyskim w województwie wielkopolskim, leży przy drodze z Opalenicy do Lwówka. W parku o powierzchni 5,7 ha stoi pałac, który wybudowany został z latach 1840-1842.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

